Erevoorzitters/Ereleden

Erevoorzitters

Naam

Lid sinds

Erevoorzitter sinds

Dhr. E. Jacobse

1950

16-04-1955

Joop Delissen

1955

10-07-2015

Ereleden

Naam

Lid sinds

Erelid sinds

Jef Ahn

1941

10-07-1960

Hub Schols

1945

08-07-1967

Wim Buisman

1945

25-08-1975

Joop Delissen

1955

16-01-1982

Hub Roebroeks

1945

21-04-1995

Ger van der Stelt

1956

21-04-1995

Jef Jongen

1958

19-06-1998

Kurt Neuwirth

1983

10-04-2010

Jan Schlenter

1973

12-05-2012

Piet Schmets

1969

09-12-2012

Ed Cools

1994

01-06-2014

Overleden ereleden

Naam

Datum overlijden

Guus Senden

13-12-1988

Sjef Wolfs

26-09-1991

Sjeng Benen

(oprichter FC Gulpen)

30-12-1991

Jean Austen

30-05-1995

Piet Vluggen

09-03-1999

Jef Kockelkoren

22-05-2003

Jan Jongen

14-06-2003

Jacques Kockelkoren

(oprichter FC Gulpen)

14-01-2005

Pierre Steyns

06-03-2017